Strona główna · Nabór · Kontakt · Galeria Listopad 13 2019 10:53:28
Menu

Kadra
Kalendarz
Losowe zdjęcie
Jesteśmy na Facebooku
Młode Anioły zwyciężyły w Zachodniej Lidze Młodzieżowej !
  Wczoraj na toruńskim owalu odbyła się Zachodnia Liga Młodzieżowa, której faworytami zostali gospodarze . Torunianie zdołali pokonać drużyny z Leszna, Zielonej Góry i Gorzowa . Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie z grodu Kopernika był Kamil Pulczyński, który zdobył komplet punktów. Jeden z zawodników zielonogórskiej drużyny Łukasz Sówka zaliczył groźny wypadek w którym najprawdopodobniej złamał obojczyk i nie był zdolny do dalszej jazdy.


Klasyfikacja końcowa:

I Unibax Toruń - 37 pkt.:
1. Emil Pulczyński - 10 (3,2,3,2)
2. Kamil Pulczyński - 12 (3,3,3,3)
3. Bartosz Pietrykowski - 7 (1,1,3,2)
4. Mateusz Lampkowski - 8 (3,1,3,1)

II Unia Leszno - 25 pkt.:
9. Piotr Pawlicki jr. - 7 (d,2,2,3)
10. Kamil Adamczewski - 5 (1,3,1,w)
11. Tobiasz Musielak - 10 (3,3,2,2)
12. Damian Michalski - 3 (w,2,1,0)

III Falubaz Zielona Góra - 20 pkt.:
13. Adrian Wojewoda - 4 (0,1,2,1)
14. Łukasz Sówka - 0 (u/ns,ns,ns,ns)
15. Adam Strzelec - 7 (2,2,0,3)
16. Kacper Rogowski - 9 (2,3,1,3)

IV Caelum Stal Gorzów Wlkp. - 7 pkt.:
5. Paweł Parys - 0 (d,0,0,0)
6. Łukasz Cyran - 6 (2,0,2,2)
7. Adrian Cyfer - 1 (0,0,1,0)
8. Łukasz Przedpełski (gościnnie) - 3 (1,1,0,1)

Wyścig po wyścigu:
1. Lampkowski (63,44), Parys (d2), Sówka (u/ns), Michalski (w/su)
2. Musielak (62,78), Cyran, Pietrykowski, Wojewoda
3. K.Pulczyński (61,98), Strzelec, Przedpełski, Pawlicki (d1)
4. E.Pulczyński (61,60), Rogowski, Adamczewski, Cyfer
5. Rogowski (62,37), Pawlicki, Lampkowski, Cyran
6. Adamczewski (63,22), Pietrykowski, Parys
7. K.Pulczyński (62,75), Michalski, Wojewoda, Cyfer
8. Musielak (62,06), E.Pulczyński, Przedpełski, Sówka (ns)
9. Lampkowski (62,40), Wojewoda, Adamczewski, Przedpełski
10. Pietrykowski (62,44), Pawlicki, Cyfer, Sówka (ns)
11. K.Pulczyński (62,15), Musielak, Rogowski, Parys
12. E.Pulczyński, Cyran, Michalski, Strzelec
13. Rogowski (62,25), Pietrykowski, Przedpełski, Michalski
14. Strzelec (62,31), Musielak, Lampkowski, Cyfer
15. K.Pulczyński (62,22), Cyran, Adamczewski (w/u), Sówka (ns)
16. Pawlicki (61,21), E.Pulczyński, Wojewoda, Parys

Najlepszy czas dnia uzyskał w biegu XVI Piotr Pawlicki jr. - 61,21 s
Widzów: ok. 300


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Chcesz się zarejestrowac
KONIECZNIE PRZECZYTAJ TO
Polecamy:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl