Kalendarz
Losowe zdjęcie
Jesteśmy na Facebooku
Mecz z Betardem w najbliższą niedziele !

Sp  otkanie XIV Kolejki CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi Betard WTS Wrocław – Unibax Toruń zostało przełożone na najbliższą niedziele (8 sierpnia ) . Początek meczu o godzinie 19.00. Ponadto warto wspomnieć  że w sobotę , 7 sierpnia na Zielonogórskim owalu odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Złoto we właściwych rękach !
Na taki bieg  wydarzeń liczyli wszyscy fani żużla w Polsce ! Biało-czerwoni obronili tytuł Drużynowego Pucharu Świata na żużlu , zdobywając 44 punkty. Polscy żużlowcy pokazali ogromną wolę walki . Po tak nieudanym początku, później jeździli po mistrzowsku. Polscy żużlowcy zdobyli tytuł dopiero w ostatnim starciu, gdy kapitan naszej reprezentacji wjechał na metę jako zwycięzca biegu .5 punktów do dorobku drużyny dołożył zawodnik Unibaxu Adrian Miedziński. 12 punktów uzyskał Tomasz Gollob , który jedyną wpadkę zanotował podczas swojego pierwszego biegu , gdzie został niesłusznie wykluczony za kolizję z Nielsem Kristianem Iversenem. 11, 10 i 6 punktów uzyskali odpowiednio : Jarosław Hampel , Rune Holta , Janusz Kołodziej . W Vojens nie brakowało żużlowych emocji . Polacy mieli gorsze i lepsze momenty , ale zachowali zimną krew i w najważniejszym momencie nie zawiedli i znów mogą cieszyć się tytułem Drużynowego Pucharu Świata .
Unibax czwarty w VII Lidze Juniorów !
  Żużlowcy Unibaxu Toruń ukończyli VII, przedostatnią rundę Ligi Juniorów na czwartej pozycji . W ekipie Toruńskiej najlepiej wypadł Emil Pulczyński , zdobywając 10 punktów a o 2 mniej uzyskał Mateusz Lampkowski . Zła passa spotkała Bartosza Pietrykowskiego , który zaliczył groźny upadek i ostatecznie do dorobku drużyny dołożył tylko 1 symboliczny punkt.
I miejsce w zawodach przypadło Polonii Bydgoszcz , która zajmuje 2 pozycję w klasyfikacji ogólnej , zaraz za Caelum Stal Gorzów.

Polska wygrywa pierwsze półfinały DPŚ w Gorzowie !
  Biało-czerwoni okazali się najlepsi w półfinale Drużynowego Pucharu Świata zdobywając 68 oczek . Polacy pokonali Danię , Rosję , Czechy i awansowali do finału który odbędzie sie w sobotę (31 lipiec ) w Vojens  . Warto dodać ,że od początku pokazali swoją wolę walki i ostatecznie odnieśli zwycięstwo . Drugie miejsce z 45 punktami zajęli reprezentanci Danii. Natomiast Rosja zakończyła zawody na trzecim miejscu.

Pulczyński piaty w Finale IMEJ !
  Dennis Andersson zwyciężył w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, który rozegrano w Gorican . Piąte miejsce z dziesięcioma punktami zajął Emil Pulczyński . Natomiast najlepszy z Duńczyków był Michael Jensen Jensen który zakończył zawody na szóstym miejscu .

Anioły w Gorican !

Dziś o godzinie 20:00 na stadionie Milenium w  Gorican rozpoczną się Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów w których weźmie udział dwóch Toruńskich zawodników Emil Pulczyński i Michael Jepsen Jensen. Dla młodego Polaka będzie to pierwsza międzynarodowa impreza, w której weźmie udział. Jego rywalami z Kraju będą: Przemysław Pawlicki , Patryk Dudek i Łukasz Cyran.

Półfinał Drużynowego Pucharu Świata przełożony !
 Pogoda pokrzyżowała plany żużlowcom, którzy mieli dziś zaprezentować się w Gorzowie Wlkp. na półfinale Drużynowego Pucharu Świata. Turniej został przełożony na niedzielę (25 lipca).Początek o godzinie 15.00.
Faworytami tego spotkania są Polacy z Adrianem Miedzińskim w składzie . Rywalami drużyny Marka Cieślaka będą ekipy z Rosji , Czech i Danii .
Drugi półfinał odbędzie się w poniedziałek 26 lipca, w King's Lynn, gdzie walczyć ze sobą będą drużyny Australii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Finlandii.

Młodzieżowcy Unibaksu w półfinale!
  W czwartek, 22 lipca na torze żużlowym w Łodzi została rozegrana IV runda turnieju Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Toruńscy zawodnicy rozgrywki ukończyli na dobrym, drugim miejscu. Zawody wygrała drużyna gospodarzy, Orzeł Łódź.Wśród naszych zawodników najlepiej prezentował się Emil Pulczyński, który uzyskał 11 pkt, pozostali reprezentanci Aniołów Damian Celmer i Bartosz Pietrykowski - zdobyli odpowiednio 6 i 3 oczka.
Do kolejnego etapu rozgrywek zakwalifikowały się drużyny: Polonia Bydgoszcz, Unibax Toruń, Orzeł Łódź i Wybrzeże Gdańsk. Półfinał ma odbyć się 11 sierpnia.

Unibax lepszy od lidera tabeli !
Na ta ki przebieg wydarzeń liczyli wszyscy miłośnicy Toruńskich Aniołów. Drużyna Jana Ząbika rozgromiła 51:39 , niepokonaną jak dotąd w tym sezonie, Unię Leszno z Jarosławem Hampelem i Januszem Kołodziejem na czele. Już od pierwszego biegu nie brakowało emocji. Emil Pulczyński , który tydzień temu w Tarnowie przywiózł swoja pierwszą 'trójkę' w ekstralidze, udowodnił ,że nie był to przypadek i w spotkaniu z leszczyńskimi Bykami powtórzył swój sukces podwójnie , dokładając do dorobku drużyny przysłowiowa cegiełkę w postaci 6 pkt.W Drużynie Unibaxu najlepiej punktował Adrian Miedziński który zdobył 12 punktów . Natomiast w leszczyńskich "Bykach" najlepiej spisali się wyżej wspomnieni Hampel i Kołodziej, którzy zdobyli po 10 oczek
Anioły tracą skrzydła !

Kolejny nieudany występ zaliczyła wczorajszego wieczoru Toruńska drużyna,
przegrywając z Falubazem Zielona Góra 58:32
Najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie gospodarzy był Rafał Dobrucki
zdobywając dla drużyny komplet punktów (15). Natomiast w ekipie z Grodu Kopernika
niesamowicie spisał się Adrian Miedziński który przywiózł 14 punktów .
Kolejny nieudany występ Aniołów !
Wczoraj odbył się mecz zaległej VIII rundy CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi . Gorzowska Stal na własnym torze zdecydowanie pokonała Toruńskie Anioły 55 : 35
Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie gospodarzy był Tomasz Gollob który zdobył komplet punktów ( 15 pt.) Natomiast w ekipie Toruńskiej najlepiej zaprezentował się Adrian Miedziński przywożąc 10 punktów.

Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Chcesz się zarejestrowac
KONIECZNIE PRZECZYTAJ TO
Polecamy:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl