Darcy Ward obronił tytuł Indywidualnego Mistrza ¦wiata Juniorów !
Dodane przez kasiach233 dnia PaĽdziernik 02 2010 20:50:50
Dzi¶ w P  ardubicach odbył się trzeci Finałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw ¦wiata Juniorów. Faworytem zawodów został Australijczyk Darcy Ward, który zdołał pokonać Macieja Janowskiego i Maksima Bogdanowa , którzy w trójkę wyst±pili w biegu dodatkowym spowodowanym tak± sam± ilo¶ci± punktów w mini cyklu IM¦J . Młody kangur powtórzył swoje zwycięstwo z przed roku, kiedy to w chorwackim Gorican zdobył Złoto . Jest on drugim zawodnikiem któremu udało się obronić tytuł IM¦J. Przypominamy że pierwszy był Rosjanin Emil Sajfutdinow w latach 2007 i 2008.
Rozszerzona zawarto¶ć newsa
Dzi¶ w P  ardubicach odbył się trzeci Finałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw ¦wiata Juniorów. Faworytem zawodów został Australijczyk Darcy Ward, który zdołał pokonać Macieja Janowskiego i Maksima Bogdanowa , którzy w trójkę wyst±pili w biegu dodatkowym spowodowanym tak± sam± ilo¶ci± punktów w mini cyklu IM¦J . Młody kangur powtórzył swoje zwycięstwo z przed roku, kiedy to w chorwackim Gorican zdobył Złoto . Jest on drugim zawodnikiem któremu udało się obronić tytuł IM¦J. Przypominamy że pierwszy był Rosjanin Emil Sajfutdinow w latach 2007 i 2008.


Wyniki:
1. Maciej Janowski (Polska) - (3,3,2,3,3) 14+2
2. Darcy Ward (Australia) - (3,3,2,2,3) 13+3
3. Martin Vaculik (Słowacja) - (3,2,3,2,3) 13
4. Kevin Woelbert (Niemcy) - (0,3,1,3,3) 10
5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (2,0,3,3,2) 10
6. Dennis Andersson (Szwecja) - (3,1,1,3,2) 10
7. Maksim Bogdanow (Łotwa) - (2,2,3,1,1) 9+1
8. Patryk Dudek (Polska) - (2,3,1,2,0) 8
9. Patrick Hougaard (Dania) - (0,2,2,2,2) 8
10. Rene Bach (Dania) - (1,d,1,3,1) 6
11. Matej Kus (Czechy) - (2,1,0,0,2) 5
12. Frank Facher (Niemcy) - (0,2,0,1,1) 4
13. Vaclav Milik (Czechy) - (1,1,2,0,0) 4
14. Wadim Tarasienko (Rosja) - (1,1,d,1,1) 4
15. Jan Holub (Czechy) - (0,0,1,0,w) 1
16. Artiom Łaguta (Rosja) - (1,u,-,-,-) 1
17. Roman Cejka (Czechy) - (0,0) 0
18. Rene Vidner (Czechy) - (0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Andersson, Kus, Bach, Holub
2. Vaculik, Bogdanow, Milik, Woelbert
3. Ward, Dudek, Łaguta, Hougaard
4. Janowski, Pavlic, Tarasienko, Facher
5. Janowski, Hougaard, Milik, Bach (d)
6. Dudek, Bogdanow, Tarasienko, Holub
7. Ward, Vaculik, Andersson, Pavlic
8. Woelbert, Facher, Kus, Łaguta (u)
9. Bogdanow, Ward, Bach, Facher
10. Pavlic, Milik, Holub, Cejka, Łaguta (NS)
11. Woelbert, Hougaard, Andersson, Tarasienko (d)
12. Vaculik, Janowski, Dudek, Kus
13. Bach, Tarasienko, Vaculik, Vidner
14. Janowski, Ward, Woelbert, Holub
15. Andersson, Dudek, Facher, Milik
16. Pavlic, Hougaard, Bogdanow, Kus
17. Woelbert, Pavlic, Bach, Dudek
18. Vaculik, Hougaard, Facher, Cejka, Holub (w/2min)
19. Janowski, Andersson, Bogdanow, Vidner, Łaguta (NS)
20. Ward, Kus, Tarasienko, Milik
21. Ward, Janowski, Bogdanow

Klasyfikacja IM¦:
1. Darcy Ward (Australia) - (5,12,13) 30+3
2. Maciej Janowski (Polska) - (6,10,14) 30+2
3. Maksim Bogdanow (Łotwa) - (9,12,9) 30+1
4. Martin Vaculik (Słowacja) - (5,9,13) 27
5. Patrick Hougaard (Dania) - (8,11,8) 27
6. Jurica Pavlic (Chorwacja) - (6,8,10) 24
7. Dennis Andersson (Szwecja) - (2,9,10) 21
8. Rene Bach (Dania) - (4,10,6) 20
9. Artiom Łaguta (Rosja) - (6,11,1) 18
10. Kevin Woelbert (Niemcy) - (3,5,10) 18
11. Wadim Tarasienko (Rosja) - (6,5,5) 16
12. Patryk Dudek (Polska) - (4,3,8) 15
13. Matej Kus (Czechy) - (3,6,5) 14
14. Frank Facher (Niemcy) - (2,1,4) 7
15. Vaclav Milik (Czechy) - (-,-,4) 4
16. Wiaczesław Gieruckij (Łotwa) - (-,3,-) 3
17. Przemysław Pawlicki (Polska) - (-,3,-) 3
18. Artur Mroczka (Polska) - (2,-,-) 2
19. Damian Sperz (Polska) - (1,-,-) 1
20. Jewgienij Karawackij (Łotwa) - (-,1,-) 1
21. Rene Vidner (Czechy) - (-,-,0) 0
22. Roman Cejka (Czechy) - (-,-,0) 0