Młode Anioły zwyciężyły w Zachodniej Lidze Młodzieżowej !
Dodane przez kasiach233 dnia Październik 08 2010 19:17:02
   Wczoraj na toruńskim owalu odbyła się Zachodnia Liga Młodzieżowa, której faworytami zostali gospodarze . Torunianie zdołali pokonać drużyny z Leszna, Zielonej Góry i Gorzowa . Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie z grodu Kopernika był Kamil Pulczyński, który zdobył komplet punktów. Jeden z zawodników zielonogórskiej drużyny Łukasz Sówka zaliczył groźny wypadek w którym najprawdopodobniej złamał obojczyk i nie był zdolny do dalszej jazdy .
Rozszerzona zawartość newsa
  Wczoraj na toruńskim owalu odbyła się Zachodnia Liga Młodzieżowa, której faworytami zostali gospodarze . Torunianie zdołali pokonać drużyny z Leszna, Zielonej Góry i Gorzowa . Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie z grodu Kopernika był Kamil Pulczyński, który zdobył komplet punktów. Jeden z zawodników zielonogórskiej drużyny Łukasz Sówka zaliczył groźny wypadek w którym najprawdopodobniej złamał obojczyk i nie był zdolny do dalszej jazdy.


Klasyfikacja końcowa:

I Unibax Toruń - 37 pkt.:
1. Emil Pulczyński - 10 (3,2,3,2)
2. Kamil Pulczyński - 12 (3,3,3,3)
3. Bartosz Pietrykowski - 7 (1,1,3,2)
4. Mateusz Lampkowski - 8 (3,1,3,1)

II Unia Leszno - 25 pkt.:
9. Piotr Pawlicki jr. - 7 (d,2,2,3)
10. Kamil Adamczewski - 5 (1,3,1,w)
11. Tobiasz Musielak - 10 (3,3,2,2)
12. Damian Michalski - 3 (w,2,1,0)

III Falubaz Zielona Góra - 20 pkt.:
13. Adrian Wojewoda - 4 (0,1,2,1)
14. Łukasz Sówka - 0 (u/ns,ns,ns,ns)
15. Adam Strzelec - 7 (2,2,0,3)
16. Kacper Rogowski - 9 (2,3,1,3)

IV Caelum Stal Gorzów Wlkp. - 7 pkt.:
5. Paweł Parys - 0 (d,0,0,0)
6. Łukasz Cyran - 6 (2,0,2,2)
7. Adrian Cyfer - 1 (0,0,1,0)
8. Łukasz Przedpełski (gościnnie) - 3 (1,1,0,1)

Wyścig po wyścigu:
1. Lampkowski (63,44), Parys (d2), Sówka (u/ns), Michalski (w/su)
2. Musielak (62,78), Cyran, Pietrykowski, Wojewoda
3. K.Pulczyński (61,98), Strzelec, Przedpełski, Pawlicki (d1)
4. E.Pulczyński (61,60), Rogowski, Adamczewski, Cyfer
5. Rogowski (62,37), Pawlicki, Lampkowski, Cyran
6. Adamczewski (63,22), Pietrykowski, Parys
7. K.Pulczyński (62,75), Michalski, Wojewoda, Cyfer
8. Musielak (62,06), E.Pulczyński, Przedpełski, Sówka (ns)
9. Lampkowski (62,40), Wojewoda, Adamczewski, Przedpełski
10. Pietrykowski (62,44), Pawlicki, Cyfer, Sówka (ns)
11. K.Pulczyński (62,15), Musielak, Rogowski, Parys
12. E.Pulczyński, Cyran, Michalski, Strzelec
13. Rogowski (62,25), Pietrykowski, Przedpełski, Michalski
14. Strzelec (62,31), Musielak, Lampkowski, Cyfer
15. K.Pulczyński (62,22), Cyran, Adamczewski (w/u), Sówka (ns)
16. Pawlicki (61,21), E.Pulczyński, Wojewoda, Parys

Najlepszy czas dnia uzyskał w biegu XVI Piotr Pawlicki jr. - 61,21 s
Widzów: ok. 300